Ивайло Вълев 14-и в пробега Гюргево – Русе, СКЛА Феникс 2004 започна втори етап от проект на ММС [ИП]

Състезателят на СКЛА Феникс 2004 – Ивайло Вълев се класира на 14-о място в шосейния пробег Гюргево – Русе. Единственият представител на плевенската лека атлетика в надпреварата пробяга 14.5 километровото трасе за 51:55 минути. Тотална доминация на бегачите от Кения, които си поделиха позициите в призовата тройка. Абел Роп и Хилари Кимайо водиха битка до […]

Continue Reading

Състезател на СКЛА Феникс 2004 с победа в маратон Via Pontica [ИП]

Отлично представяне на атлета от плевенския СКЛА Феникс – Ивайло Вълев в трансграничния маратон между България и Румъния Via Pontica. Той спечели първото място в най-късата дистанция /13 км/. Иво остана недостижим за съперниците си с време 51:38 минути. Участието му в село Крапец, община Шабла бе част от подготовката и генерална репетиция за него […]