Вихър загуби в Луковит [ИП]

Вихър /Славяново/ завърши подготовката за новия сезон на Северозападната Трета аматьорска футболна лига с 0:2 като гост на Ботев /Луковит/. Домакините нанесоха своя удар в началото и края на мача. Още във 2-ата минута Борислав Иванов сгреши на фланга, съперник напредна, центрира и Владислав Симеонов откри резултата. Попадението даде самочувствие на избраниците на Ивайло Петков […]

Continue Reading

Вихър победи в Трявна [ИП]

Вихър /Сляваново/ спечели с 3:2 приятелският футболен двубой в Трявна срещу едноименния тим. Стана интересен мач, в който гостите превъзхождаха до почивката, а след това съперника изравни играта. Веднага след началния съдийски сигнал Евгени Систов пропиля два гола. После и Константин Генков не успя да надиграе стража на съперника. Това обаче стори Йоан Петков в […]