Вихър загуби в Луковит [ИП]

Последни новини

Вихър /Славяново/ завърши подготовката за новия сезон на Северозападната Трета аматьорска футболна лига с 0:2 като гост на Ботев /Луковит/. Домакините нанесоха своя удар в началото и края на мача. Още във 2-ата минута Борислав Иванов сгреши на фланга, съперник напредна, центрира и Владислав Симеонов откри резултата. Попадението даде самочувствие на избраниците на Ивайло Петков и те бяха по-добрия отбор до почивката. Вихърци действаха вяло и отпуснато. Пред второто полувреме обаче бяха на другия полюс. Те доминираха и създадоха доста голови положения, но мерникът им беше ялов. На три пъти Иван Иванов, по веднъж Евгени Систов, Светослав Кръстев и Константин Генков пропиляха отлични възможности. Домакините действаха по-дефанзивно, но в последните секунди проведоха бърза контраатака, която Стойко Кръстев завърши с попадение – 2:0.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://infopleven.com