ОФК Спартак и Янтра си вкараха по веднъж [ИП]

Футболният Спартак и Янтра /Габрово/ завършиха 1:1 на стадион „Плевен“ в последната си контрола преди първенството на Северозападната Трета лига. Безкомпромисни действия белязаха първото полувреме. Събитията се разиграваха далече от вратите, но доста чести бяха острите влизания за топката. Така в 20-ата минута главния съдия Мариян Блажев вдигна червени картони на Любомир Тодоров от домакините и Николай Андреев. Четвърт час по-късно Цветан Петров бе фаулиран и Ивайло Раденцов изпълни точно дузпата за 1:0. След почивката плевенчани имаха превес във владеенето на топката. Те обаче отправиха само един опасен удар, дело на Траян Димитров. В 67-ата минута габровци изпълниха корнер и Християн Василев изравни с плътен удар от 15 метра. Освен гола изпълниха опасно и фаул, но Иван Георгиев спаси.