ОФК Спартак подчини Първа атомна [ИП]

Последни новини

Спартак победи Първа атомна /Козлодуй/ с 1:0. Двубоят е от деветия кръг на Северозападна Трета аматьорска футболна лига. Единственото попадение на стадион „Плевен“ реализира Тони Паликрушев. В 66-ата минута капитана Цветан Петров центрира, настана суматоха пред вратата на гостите, при която най-съобразителен бе бранителя и с крак насочи топката в мрежата. Стана здрав мач в който домакините имаха превес, особено във владеенето на топката. Положения за гол имаше и пред двете врати. Първото от тях бе пред мрежата на плевенчани, но Самуил Димитров не успя да овладее топката. После само за секунди Цветан Петров два пъти бе близо до откриване на резултата. При втория случай в 10-ата минута съотборника му Ивайло Иванов и бранителя на гостите Ивайло Маринов си удариха главите в спор за топката и напуснаха играта с контузии. В 20-ата минута резервата Димитър Димитров преодоля и козлодуйския страж, но шутира в аут. После на два пъти Александър Веселинов бе близо до попадение за съперника. Малко преди почивката защитник спря с тяло изстреляната от Ивайло Раденцов топка пред голлинията. През второто полувреме спартаковци натискаха, а съперника и разчиташе на контраатаки. Головите ситуации обаче бяха малко. Раденцов и юношата Александър Александров изпуснаха по веднъж за плевенския тим.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://infopleven.com