ОФК Спартак с класически успех в Полски Тръмбеш [ИП]

Плевенският Спартак надигра в Полски Тръмбеш местния Янтра с 3:0. Двубоят е от осмия кръг на Северозападна Трета аматьорска футболна лига. Това бе най-малкото с което се отърваха домакините. Първата опасност обаче бе пред тяхната врата, но Иван Георгиев спаси в началото на мача. Четвърт час по-късно плевенчани водеха в резултата. Ивайло Раденцов изпълни точно дузпа, отсъдена за нарушение срещу капитана Цветан Петров. После Ивайло Иванов и Траян Димитров изпуснаха да увеличат аванса на отбора си. След почивката доминацията на спартаковци тотална. Герой за домакините стана вратаря им Радослав Рашков, който спаси почти всички удари към мрежата си. Той обаче бе безпомощен в 52-ата минута, когато Иво Върбанов реализира със странична ножица. Двадесетина минути по-късно Любомир Тодоров надбяга бранител на съперника и търкулна топката покрай Рашков за окончателното 3:0. Така плевенския тим се върна на победния път.