Северозападна Трета АФЛ – Стартът е утре (състави и програма – есен 2018) [ИП]

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

Утре, 12 август с двубоите от първия кръг стартира първенството на Северозападната Трета аматьорска футболна лига – сезон 2018/2019. В него сили ще мерят 16 състава от региона. Между тях са четири клуба от Плевен и областта – Спартак (град Плевен), Левски 2007 (град Левски), Вихър (град Славяново) и Партизан (град Червен бряг). От миналия сезон продължават съставите на Академик (Свищов), Бдин 1923 (Видин), Ботев (Луковит), Павликени (Павликени), Първа атомна (Козлодуй), Севлиево (Севлиево), Трявна (Трявна), Янтра (Габрово) и Янтра (Полски Тръмбеш). Новите членове са Ком (Берковица), Локомотив (Дряново) и Локомотив (Мездра). Освен Плевенска област, четири отбора ще представят и Габровска – Локомотив (Дряново), Севлиево (Севлиево), Трявна (Трявна) и Янтра (Габрово). Три тима са от Великотърновска – Академик (Свищов), Павликени (Павликени) и Янтра (Полски Тръмбеш). Локомотив (Мездра) и Първа атомна (Козлодуй) са от област Враца. С по един състав са област Монтана – Ком (Берковица), Видин – Бдин и Ловеч – Ботев (Луковит).
Първенството обещава да е изключително интересно. Емоциите предстоят …
Състави на отборите от Плевенска област:
ВИХЪР (Славяново)
Състав – есен 2018
Вратари – Светлин Линев (капитан, играещ президент), Калоян Димитров;
Защитници – Ивайло Здравков Иванов, Теодор Михайлов, Борислав Иванов, Светослав Кръстев, Николай Иванов, Иван Филипов, Стефан Стоянов;
Полузащитници – Светлин Златарев, Йоан Петков, Дилян Димитров, Константин Генков, Георги Георгиев, Любомир Борисов, Славей Байрактаров;
Нападатели – Иван Иванов, Евгени Систов, Младен Младенов, Анатоли Петров, Александър Скорчев.
Старши треньор – Николай Боянов
ПАРТИЗАН (Червен бряг)
Състав – есен 2018
Вратари – Николай Христов, Веселин Ганчев;
Защитници – Галин Великов (капитан), Калоян Тодоров, Георги Петков, Васил Михайлов, Тихомир Дамянов, Върбан Христов, Слави Паскалев;
Полузащитници – Любомир Иванов (играещ треньор), Людмил Атанасов, Христо Димов, Пламен Николов, Ивайло Минков, Фердо Стефчов;
Нападатели – Петър Гунчев, Десислав Русев, Николай Лазаров, Петьо Патовски, Александър Пенев.
Старши треньор – Григор Петков
СПАРТАК (Плевен)
Състав – есен 2018
Вратари – Иван Георгиев, Теодор Тодоров, Веселин Дишков;
Защитници – Петър Ванков (играещ пом.треньор), Станислав Иванов, Иво Върбанов, Тони Паликрушев, Теодор Иванов, Валентино Макавеев, Георги Грозчев;
Полузащитници – Цветан Петров (капитан), Ивайло Раденцов, Тихомир Тодоров, Венцислав Миленов, Траян Димитров, Димитър Димитров, Пламен Илиев, Жулиен Бенков, Марио Тихомиров, Ангел Арнаудов, Александър Събчев;
Нападатели – Любомир Тодоров, Ивайло Иванов, Александър Александров, Радослав Батов.
Треньор – Красимир Бислимов
ПРОГРАМА – ЕСЕН 2018
I кръг – 12 август 2018, неделя, 18:00 часа:
Бдин 1923 (Видин) – Първа атомна (Козлодуй)
Вихър (Славяново) – ОФК Локомотив (Мездра)
Ком (Берковица) – Янтра Габрово (Габрово)
Янтра (Полски Тръмбеш) – Академик (Свищов)
Спартак (Плевен) – Трявна (Трявна)
Локомотив 1927 (Дряново) – Левски 2007 (Левски)
Партизан (Червен бряг) – Севлиево (Севлиево)
Ботев (Луковит) – Павликени (Павликени)
II кръг – 19 август 2018, неделя, 18:00 часа:
Първа атомна (Козлодуй) – Павликени (Павликени)
Севлиево (Севлиево) – Ботев (Луковит)
Левски (Левски) – Партизан (Червен бряг)
Трявна (Трявна) – Локомотив (Дряново)
Академик (Свищов) – Спартак (Плевен)
Янтра (Габрово) – Янтра (Полски Тръмбеш)
Локомотив (Мездра) – Ком (Берковица)
Бдин (Видин) – Вихър (Славяново)
III кръг – 26 август 2018, неделя, 18:00 часа:
Вихър (Славяново) – Първа атомна (Козлодуй)
Ком (Берковица) – Бдин (Видин)
Янтра (Полски Тръмбеш) – Локомотив (Мездра)
Спартак (Плевен) – Янтра (Габрово)
Локомотив (Дряново) – Академик (Свищов)
Партизан (Червен бряг) – Трявна (Трявна)
Ботев (Луковит) – Левски (Левски)
Павликени (Павликени) – Севлиево (Севлиево)
IV кръг – 2 септември 2018, неделя, 17:00 часа:
Първа атомна (Козлодуй) – Севлиево (Севлиево)
Левски (Левски) – Павликени (Павликени)
Трявна (Трявна) – Ботев (Луковит)
Академик (Свищов) – Партизан (Червен бряг)
Янтра (Габрово) – Локомотив (Дряново)
Локомотив (Мездра) – Спартак (Плевен)
Бдин (Видин) – Янтра (Полски Тръмбеш)
Вихър (Славяново) – Ком (Берковица)
V кръг – 9 септември 2018, неделя, 17:00 часа:
Ком (Берковица) – Първа атомна (Козлодуй)
Янтра (Полски Тръмбеш) – Вихър (Славяново)
Спартак (Плевен) – Бдин (Видин)
Локомотив (Дряново) – Локомотив (Мездра)
Партизан (Червен бряг) – Янтра (Габрово)
Ботев (Луковит) – Академик (Свищов)
Павликени (Павликени) – Трявна (Трявна)
Севлиево (Севлиево) – Левски (Левски)
VI кръг – 16 септември 2018, неделя, 17:00 часа:
Първа атомна (Козлодуй) – Левски (Левски)
Трявна (Трявна) – Севлиево (Севлиево)
Академик (Свищов) – Павликени (Павликени)
Янтра (Габрово) – Ботев (Луковит)
Локомотив (Мездра) – Партизан (Червен бряг)
Бдин (Видин) – Локомотив (Дряново)
Вихър (Славяново) – Спартак (Плевен)
Ком (Берковица) – Янтра (Полски Тръмбеш)
VII кръг – 23 септември 2018, неделя, 17:00 часа:
Янтра (Полски Тръмбеш) – Първа атомна (Козлодуй)
Спартак (Плевен) – Ком (Берковица)
Локомотив (Дряново) – Вихър (Славяново)
Партизан (Червен бряг) – Бдин (Видин)
Ботев (Луковит) – Локомотив (Мездра)
Павликени (Павликени) – Янтра (Габрово)
Севлиево (Севлиево) – Академик (Свищов)
Левски (Левски) – Трявна (Трявна)
VIII кръг – 30 септември 2018, неделя, 17:00 часа:
Първа атомна (Козлодуй) – Трявна (Трявна)
Академик (Свищов) – Левски (Левски)
Янтра (Габрово) – Севлиево (Севлиево)
Локомотив (Мездра) – Павликени (Павликени)
Бдин (Видин) – Ботев (Луковит)
Вихър (Славяново) – Партизан (Червен бряг)
Ком (Берковица) – Локомотив (Дряново)
Янтра (Полски Тръмбеш) – Спартак (Плевен)
IX кръг – 7 октомври 2018, неделя, 16:00 часа:
Спартак (Плевен) – Първа атомна (Козлодуй)
Локомотив (Дряново) – Янтра (Полски Тръмбеш)
Партизан (Червен бряг) – Ком (Берковица)
Ботев (Луковит) – Вихър (Славяново)
Павликени (Павликени) – Бдин (Видин)
Севлиево (Севлиево) – Локомотив (Мездра)
Левски (Левски) – Янтра (Габрово)
Трявна (Трявна) – Академик (Свищов)
X кръг – 11 октомври 2018, четвъртък, 16:00 часа:
Първа атомна (Козлодуй) – Академик (Свищов)
Янтра (Габрово) – Трявна (Трявна)
Локомотив (Мездра) – Левски (Левски)
Бдин (Видин) – Севлиево (Севлиево)
Вихър (Славяново) – Павликени (Павликени)
Ком (Берковица) – Ботев (Луковит)
Янтра (Полски Тръмбеш) – Партизан (Червен бряг)
Спартак (Плевен) – Локомотив (Дряново)
XI кръг – 14 октомври 2018, неделя, 16:00 часа:
Локомотив (Дряново) – Първа атомна (Козлодуй)
Партизан (Червен бряг) – Спартак (Плевен)
Ботев (Луковит) – Янтра (Полски Тръмбеш)
Павликени (Павликени) – Ком (Берковица)
Севлиево (Севлиево) – Вихър (Славяново)
Левски (Левски) – Бдин (Видин)
Трявна (Трявна) – Локомотив (Мездра)
Академик (Свищов) – Янтра (Габрово)
XII кръг – 21 октомври 2018, неделя, 16:00 часа:
Първа атомна (Козлодуй) – Янтра (Габрово)
Локомотив (Мездра) – Академик (Свищов)
Бдин (Видин) – Трявна (Трявна)
Вихър (Славяново) – Левски (Левски)
Ком (Берковица) – Севлиево (Севлиево)
Янтра (Полски Тръмбеш) – Павликени (Павликени)
Спартак (Плевен) – Ботев (Луковит)
Локомотив (Дряново) – Партизан (Червен бряг)
XIII кръг – 28 октомври 2018, неделя, 14:30 часа:
Партизан (Червен бряг) – Първа атомна (Козлодуй)
Ботев (Луковит) – Локомотив (Дряново)
Павликени (Павликени) – Спартак (Плевен)
Севлиево (Севлиево) – Янтра (Полски Тръмбеш)
Левски (Левски) – Ком (Берковица)
Трявна (Трявна) – Вихър (Славяново)
Академик (Свищов) – Бдин (Видин)
Янтра (Габрово) – Локомотив (Мездра)
XIV кръг – 4 ноември 2018, неделя, 14:30 часа:
Първа атомна (Козлодуй) – Локомотив (Мездра)
Бдин (Видин) – Янтра (Габрово)
Вихър (Славяново) – Академик (Свищов)
Ком (Берковица) – Трявна (Трявна)
Янтра (Полски Тръмбеш) – Левски (Левски)
Спартак (Плевен) – Севлиево (Севлиево)
Локомотив (Дряново) – Павликени (Павликени)
Партизан (Червен бряг) – Ботев (Луковит)
XV кръг – 11 ноември 2018, неделя, 14:30 часа:
Ботев (Луковит) – Първа атомна (Козлодуй)
Павликени (Павликени) – Партизан (Червен бряг)
Севлиево (Севлиево) – Локомотив (Дряново)
Левски (Левски) – Спартак (Плевен)
Трявна (Трявна) – Янтра (Полски Тръмбеш)
Академик (Свищов) – Ком (Берковица)
Янтра (Габрово) – Вихър (Славяново)
Локомотив (Мездра) – Бдин (Видин)

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://infopleven.com