СКО Север 17-и за купата на Сливен [ИП]

На 17-о място завърши плевенския клуб по ориентиране СКО Север в комплексното класиране за купата на Сливен. 42 точки е актива на отбора ни. Най-много – 19 т. донесе Вилиана Гургурова, която участва в 3-дневните стартове на спринт и средна дистанция. Най-доброто й класиране е второ място. С 14 т. е Здравко Колев, който спечели битката в късата дистанция. Милен Гургуров донесе 5 т., а Калоян Иванов – 4 т.
Битката за трофея бе изключително оспорвана. Спечели я столичния клуб Валди, който събра 197 т. Само с 3 т. по-малко завършиха домакините от Сини камъни /Сливен/. Призовата тройка допълни Браун тим /Велико Търново/ – 159 т. В състезанието участваха 31 отбора.