Тежко поражение за Вихър във Видин [ИП]

Вихър (Славяново) загуби във Видин от местния Бдин с 1:4. Двубоят е от втория кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Мачът започна отлично за домакините, които след 6 минути игра имаха гол аванс, дело на Кристиян Иванов. В средата на полувремето Денис Николов удвои след продължително разбъркване в наказателното поле на вихърци. Двата гола пасив не сломиха слявяновския тим, който взе инициативата, но трудно достигаше до реална голова възможност. Такава дойде в 63-ата минута, когато съдията отсъди дузпа и Константин Генков я вкара. Десетина минути по-късно обаче бдинци пак имаха две попадения повече.  Светослав Кръстев направи неуспешен опит да избие топката, насочвайки я във вратата на своите – 3:1. Радослав Байчев реализира четвъртия гол за видинчани.