ФК Спартак 1919 громи Севлиево с осем гола [ПС]

ФУТБОЛ

С 8:1 спечели гостуването си в Севлиево детският тим на ФК Спартак 1919 (Плевен). Мачът бе от отложения 18-и кръг на първенството на подзона Велико Търново. Головете за победителите реализираха Тончо Георгиев – четири, Айгюн Рюстемов – три и Манол Йосифов – един. Домакините трябва да са доволни на този резултат. Съперникът им можеше да ги бие с двойно повече.

Всичко приключи още до почивката. Спартаковци откриха резултата, но съперникът изравни. Последваха пет попадения в мрежата на севлиевци и първата част приключи 6:1. Единственият въпрос през второто полувреме бе с колко ще бият плевенчани. Те вкараха още два пъти.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu