„Академик“ – Свищов е отборен победител в открит отборения и индивидуален турнир по тенис на маса организиран от „Интерклуб 09“ [ЛТ]

Ловеч

На 12 и 13 май  2018 г. /събота и неделя/,  се проведе открит отборен и индивидуален турнир по тенис на маса организиран от „Интерклуб 09“ с финансовата подкрепа на Община Ловеч.  Състезанието се проведе в Многофункционална спортна зала в ПЕГ „Екзарх Йосиф І”. В надпреварата взеха участие 42 състезатели от 8 отбора от Варна, Русе, Свищов, Луковит и Ловеч. След оспорвани двубои в двудневния турнир се получиха и следните класирания:
Отборно:
„Академик“ – Свищов
„Бързи и яростни“ – Русе
„Бътерфлай“ – Варна
Нашият отбор зае 5 място в крайното класиране.
Индивидуално:
Вилизар Якимов – Свищов
Огнян Тодоров – Русе
Марио Димитров – Свищов
Четвъртфинал от нашите представители достигнаха Атанас Енев и Станимир Нешев
Класиралите се на първите три места получиха медали, а на победителите – купи, осигурени от Община Ловеч и връчени от д-р Димитър Димитров- директор на Дирекция ОЗКТ към общината.
Сподели:ОтпечатванеХаресване на това:Харесвам Зареждане…

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е ловешкия сайт http://lovechtoday.eu