Без победител в дербито Левски – Вихър [ИП]

Последни новини

Едноименният тим на град Левски и Вихър /Славяново/ завършиха 2:2 в поредното дерби на Плевенска област. Двубоят е от 29-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Стана здрав мач. Домакините заложиха на по-затворена игра, но провеждаха опасни контраатаки. Гостите пък повече владееха топката. Константин Генков уцели гредата за тях през първото полувреме. Половин час след началото му съперниците останаха с по 10 футболисти. Мирослав Ангелов фаулира нападател на Вихър и получи втори жълт и червен картон. Преслав Антонов пък блъсна левскаря Евгени Систов и също бе отстранен. Голмайсторът на домакините Ивайло Иванов надскочи славяновския страж и откри резултата. През второто полувреме Систов се възползва от подаване на Любомир Тодоров за 2:2. Вихърци измъкнаха точката в края на срещата. Първо Генков шутира неспасяемо от границата на наказателното поле. После Иван Иванов разстреля левскарския страж за 2:2.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://infopleven.com