Ботев удари Първа атомна [ПС]

ФУТБОЛ

2:1 взе Ботев в Луковит срещу Първа атомна (Козлодуй) в мач от 21-ия кръг на Северозападната Трета лига. Селекцията на Ивайло Петков можеше да бие с много, но ги спря отличния в тази среща вратар на гостите. Той спаси осем стопроцентови попадения. Домакините бързо дръпнаха в резултата. Десетина минути след началния съдийски сигнал Милен Тонев бе фаулиран в наказателното поле, съперникът получи червен картон, а Митко Милчев реализира отсъдената дузпа. След още толкова време Милчев изведе Веселин Шекеров на стрелкова позиция и той удвои аванса на луковиския тим.

Веднага след почивката Емил Грозев направи дузпа, която Николай Ганчев превърна в гол – 2:1. Следващите десет минути бяха за козлодуйци. После ботевци пак взеха инициативата и я държаха до последния съдийски сигнал.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu