Вихър и Бдин си вкараха по три пъти [ПС]

ФУТБОЛ

Без победител – 3:3 завърши дербито на 22-ия кръг на Северозападната Трета лига във Видин между местния Бдин и Вихър (Славяново). След 13 минути игра Денис Георгиев даде аванс на домакините. В следващите няколко минути гостите загубиха Борислав Иванов и Иван Иванов заради контузии, а Траян Димитров изравни. Селекцията на Красимир Бислимов бе по-добра.

В началото на втората част Константин Генков вкара за Вихър. Мартин Димитров обаче заличи пасива в средата на полувремето – 2:2. Траян Димитров отново изведе гостите напред в резултата. Оставаха секунди до края на срещата когато Мартин Колев направи 3:3.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu