Вихър прегази Янтра за 24 минути [ПС]

ФУТБОЛ

2:0 над Янтра (Габрово) взе Вихър (Славяново) в мач от 21-ия кръг на Северозападната Трета лига, игран на стадион „Плевен“. Крайният изход на срещата стана известен само за 24 минути през първото полувреме. Избраниците на Красимир Бислимов контролираха събитията на терена през цялото време. В 6-ата минута Светослав Кръстев откри резултата с глава. В 30-ата Константин Генков вкара от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Иван Иванов. Още една възможност имаше Генков за попадение, но не бе точен.

През второто полувреме домакините действаха в лежерно темпо. Въпреки това отново имаха шансове за гол, но не успяха да ги реализират.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu