Вихър прегази Янтра 1919 с лекота [ПС]

ФУТБОЛ

3:1 взе Вихър (Славяново) срещу гостуващия му Янтра 1919 (Габрово) в среща от 30-ия кръг на Северозападната Трета лига. Домакините не се напрегнаха особено, въпреки това бяха близо да разгромят съперника. Само за десетина минути пред първото полувреме дръпнаха с два гола. Първият реализира Любомир Иванов от фаул. После Иван Иванов заби топката в мрежата с шут по диагонала. Габровци върнаха едно попадение не без късмет. При този резултат съперниците се оттеглиха на почивка.

През втората част пет пъти футболисти на домакините излизаха очи в очи с габровския вратар, но не успяха да го надиграят. Това все пак се случи в 71-ата минута, когато Димитър Димитров заби третия гол.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu