Вихър се предаде накрая в Ерден [ПС]

ФУТБОЛ

С гол в 95-ата минута Кариана победи в Ерден Вихър (Славяново) с 3:2 в мач от 23-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Реализира го Николай Николов. Веднага след това гостите останаха с 10 футболисти, заради червен картон на Димитър Димитров. С оглед показаното от съперниците реалния резултат беше равният. На два пъти домакините повеждаха, но вихърци бързо наваксваха. В края на първото полувреме Евгени Игнатов даде аванс на ерденци, но секунди по-късно Димитър Димитров изравни.

В средата на втората част Ангел Русев изпрати топката във вратата на Вихър. Константин Генков обаче беше точен десетина минути по-късно.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu