Вихър се спаси накрая в Левски [ПС]

ФУТБОЛ

2:2 завърши битката между съседите от Левски 2007 (Левски) и Вихър (Славяново) от 29-ия кръг на Северозападната Трета лига. Селекцията на Красимир Бислимов повече разиграваше, но съперникът контраатакуваше опасно. По една възможност имаше пред двете врати през първото полувреме. Домакините се възползваха и поведоха с гол на Ивайло Иванов. Гостите пък уцелиха гредата чрез Константин Генков.

След почивката левскарите дръпнаха с 2:0 с попадението на Евгени Систов. Мачът отиваше към приключване, когато славяновския състав нанесе два удара, чрез Генков и Иван Иванов за 2:2. Съперниците играха близо час с по 10 футболисти, тъй като Мирослав Ангелов и Преслав Антонов бяха отстранени от рефера.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu