Вместо изразителна победа, ФК Спартак 1919 взе само точка срещу Янтра (ПТ) [ПС]

ФУТБОЛ

3:3 завършиха в Плевен ФК Спартак 1919 и Янтра (Полски Тръмбеш) в мач от 28-ия кръг на детското футболно първенство на подзона Велико Търново. С оглед показаното на терена домакините трябваше да бият с много голове. Реалността обаче бе, че едва се добраха до точка. Вината е на всички футболисти. Напред нападателите пропускаха стопроцентови положения, а отзад вратарят пусна елементарни голове. Тон за голеадата даде Тончо Георгиев в 8-ата минута. Десетина по-късно резултатът бе изравнен. Малко след това Айгюн Рюстемов отново изведе плевенчани напред – 2:1. Така завърши първото полувреме.

Само за няколко минути в средата на втората част паднаха два леки гола и Янтра поведе. Последва натиск на спартаковци. Резултатът от него бе попадение на Рюстемов в 66-ата минута.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu