Втора победа за ФК Спартак 1919 при родените 2004 година [ПС]

ФУТБОЛ

3:1 над Спартак (Варна) взе плевенският ФК Спартак 1919 в четвъртия си мач от международния футболен турнир „Звездичка – Колония къп“ при родените 2004 година. Заслужен успех, тъй като доминираха през целия двубой. До почивката обаче не успяха да реализират положенията си. Съперникът им вкара веднъж и при този резултат дойде почивката. След нея плевенския тим натисна и отново пропиля някои от възможностите си.

В 45-ата минута обаче пасивът бе заличен с далечен удар. Развръзката настъпи в самия край на срещата. В 57-ата минута плевенски футболист бе най-съобразителен в суматоха пред варненската врата – 2:1. Секунди преди края неспасяем шут от десетина метра затвърди втората победа в турнира.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu