Детският ОФК Спартак громи със 7:1 [ПС]

ФУТБОЛ

7:1 над Левски 2007 (Левски) взе в Плевен ОФК Спартак в мач от 26-ия кръг на детското футболно първенство на подзона Велико Търново. Това бе най-малкото с което се отърваха гостите. Всяка атака на съперника им предизвикваше голова заплаха. С безпощаден мерник се отличи Дейвид Георгиев реализирал хеттрик. Павел Челестинов откри резултата. После Юлиян Николов покачи на 2:0.

Георгиев вкара третия гол за спартаковци, а малко преди почивката левскарите върнаха едно попадение. През втората част се игра само пред вратата на гостите. По два пъти вкараха Васко Първанов и Георгиев.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu