Децата и юношите на ОФК Спартак вкараха 12 гола на Трявна [ПС]

ФУТБОЛ

Две победи постигнаха подрастващите на ОФК Спартак в Плевен над Трявна. Детският тим воден от Момчил Челестинов разгроми съперника с 9:0 в отложен мач от 22-ия кръг на футболното първенство на подзона Велико Търново. Интригата бе ликвидирана още до почивката – 6:0. После мачът просто се доигра. Хеттрик реализира Алекс Асенов. Два пъти се разписа Павел Челестинов. По веднъж вкараха Янислав Петров, Филип Димитров, Дейвид Димитров и Виктор Радевски.

В двубой от отложения 22-и кръг на зоналното първенство, юношите младша възраст на плевенчани водени от Ботьо Ботев се поздравиха с категоричен успех с 3:0. Те не се напрегнаха и това се отрази на качеството на играта им. Тихомир Динев се разписа по веднъж в двете полувремена. Третото попадение бе дело на Ангел Арнаудов.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu