Добромир Николов с поредни международни успехи [ИП]

Последни новини

Продължава силното представяне на плевенския лекоатлет Добромир Николов. Този път това стана факт в Сърбия. Там състезателят на АК Плевен 2014 спечели два златни медала в бягането на 110 м с препятствия. Първата победа завоюва в открития шампионат, който се проведе в Белград. Добромир преодоля дистанцията за 14.52 секунди. След него остана сръбския шампион Александър Шапич, който финишира за 14.57 сек. В същата дисциплина, Николов триумфира и в Нови Сад с резултат 14.43 сек. На повече от секунда след него завърши Никола Миливойевич.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://infopleven.com