Етър излъга ОФК Спартак при децата [ИП]

ОФК Спартак загуби в Плевен от Етър /Велико Търново/ с 2:4. Двубоят бе от 13-ия кръг на зоналното футболно първенство – Елитна група U-15. Първото полувреме бе за домакините. Те поведоха в 3-ата минута чрез Алекс Асенов. След още толкова време равенството бе факт. В 11-ата минута Атанас Петров отново даде аванс на плевенчани. Малко след това обаче стана 2:2. До почивката Павел Челестинов три пъти уцели гредите на търновската врата. През второто полувреме обаче централния защитник на Спартак – Любомир Върбанов направи грешки, които позволиха на гостите да оползотворят две контраатаки.