Изненадваща загуба на ФК Спартак 1919 в Килифарево [ИП]

Последни новини

Плевенският ФК Спартак 1919 падна в Килифарево от мествия Белица с 1:2. Двубоят бе от отложения 27-и кръг на футболното първенство за деца /родени 2003-2004 година/ на подзона Велико Търново. С оглед на предварителните очаквания резултатът е изненадващ. Гостите имат свое частично извинение – липсваха голмайсторите Айгюн Рюстемов и Тончо Георгиев, а състава бе изцяло от деца родени 2005 г. Въпреки това спартаковци имаха превес през цялото време. Те владееха продължително топката, но в атака бяха беззъби. Само в началото на срещата Владимир Тодоров бе най-съобразителен в суматоха пред вратата на домакините и откри резултата. След това само за десетина минути до почивката плевенската защита и вратаря на два пъти сгрешиха и съперника се възползва.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://infopleven.com