Контузия на вратар предизвика загуба на ОФК Спартак [ИП]

ОФК Спартак загуби в Плевен от Янтра /Габрово/ с 1:3. Двубоят бе от 28-и кръг на детското футболно първенство на подзона Велико Търново. Съперниците демонстрираха открит футбол с голови атаки към двете врати. Първото полувреме обаче завърши без попадения. След почивката домакините започнаха по-добре и поведоха в резултата, чрез автогол. Малко след това обаче вратарят им Андриян Тодоров бе контузен и напусна терена. В следващите минути ясно си пролича отсъствието му. Заместилият го направи две грешки, които доведоха до обрат в полза на гостите. Накрая плевенската отбрана не успя да се организира и топката за трети път спря в мрежата на Спартак.