Левски взе дербито на Плевенска област срещу Партизан [ПС]

ФУТБОЛ

Левски 2007 (Левски) победи с 3:0 гостуващия му Партизан (Червен бряг) в мач от 18-ия кръг на Северозападната Трета лига. Домакините заслужено спечелиха, дори пропуснаха да вкарат още голове. Те поведоха още в началото след точен изстрел с глава на Евгени Систов. В 29-ата минута Цветан Петров отне на Слави Паскалев и подаде на Ивайло Иванов, който удвои аванса на левскарите. Денис Шаранков пропусна единственото положение за гостите.

След почивката стражът на домакините отрази опасен шут на Дръндев. В средата на полувремето Систов пак се разписа с глава. После вратарят на Партизан – Николай Христов спаси удари на Систов и Петров.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu