Левски изпусна победа и даде три „жертви“ в Габрово [ПС]

ФУТБОЛ

Без победител – 1:1 завършиха в Габрово местният Янтра и Левски 2007 (Левски) в мач от 28-ия кръг на Северозападната Трета лига. За изпуснатата победа повече трябва да съжаляват гостите. Те владееха инициативата през първото полувреме. Тогава Цветан Петров откри резултата насочвайки топката в горния ъгъл на вратата на съперника. Домакините не успяваха да се надиграват. За това заложиха на грубите влизания в краката на съперника. По този начин извадиха заради контузии трима от Левски – вратарят Иван Георгиев, играещият треньор Петър Ванков и полузащитникът Славей Байрактаров.

В 80-ата минута вратарят на гостите сгреши и Пламен Кожухаров изравни. Секунди преди края Евгени Систов пропусна да донесе победата на гостите.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu