Левски и Спартак не излъчиха победител [ИП]

Левски (Левски) и гостуващия му Спартак (Плевен) завършиха 1:1. Двубоят е от 23-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Първото полувреме бе равностойно. Опасностите обаче бяха пред вратата на домакините. Още при първата си атака плевенчани пропуснаха да открият резултата. Предотврати го вратаря Иван Георгиев. И той обаче бе безпомощен в края на полувремето, когато Христо Спасов оползотвори пас на съотборник, насочвайки топката в мрежата за 0:1. Едва след почивката левскарите заиграха на ниво. Бързо изравниха с красиво попадение на Цветан Петров. После той, Евгени Систов, Тони Паликрушев и Иво Върбанов пропуснаха да донесат победата за Левски.