Левски отнесе тройка от Павликени [ИП]

Едноименният тим на град Левски загуби у дома от Павликени с 1:3. Двубоят е от четвъртия кръг на Северозападна Трета аматьорска футболна лига. Заслужен успех за селекцията на бившия футболист на плевенски Спартак – Димитър Тодоров. Възпитаниците му пропуснаха да вкарат поне дузина попадения. Всички от тях имаха възможност да се разпишат с изключение на защитниците Красен Славчев и Георги Христов. Половин час след началния съдийски сигнал Момчил Савов пое топката от центъра на терена и след самостоятелен пробив откри резултата. Секунди преди почивката Цветомир Димитров изравни с глава. Малко след началото на втората част Димитър Кушев бе фаулиран в наказателното поле и Цветомир Додуров вкара отсъдената дузпа. Четвърт час преди края Кушев оползотвори пас на Александър Узунов за окончателното 3:1.