Левски отнесе четворка в Козлодуй [ИП]

Едноименният тим на град Левски падна в Козлодуй от Първа атомна с 0:4. Двубоят е от шестия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Нулевото равенство се запази почти час. В следващите 23 минути топката четири пъти спря в мрежата на гостите. Тон за успеха на домакините даде Любен Вълков с шут от 25 метра в 55-ата минута. Малко след това отново той бе точен завършвайки с попадение комбинация с Ростислав Данчев. В 62-ата минута Любослав Младенов пое топката от центъра на терена, преодоля цялата отбрана на левскарите и направи резултата класически. Десетина минути преди края Данчев засече с глава центрираната отдясно топка за окончателното 4:0. Още поне десет положения изпуснаха козлодуйци.