Левски триумфира над Спартак Плевен в контрола с Генчев начело.

Плевен днес

Левски одолея с резултат 2:0 над борбените футболисти на Спартак Плевен в първата проверка от летния тренировъчен период. Срещата се състоя в Правец, като начело на „сините“ застава новият им старши треньор Станислав Генчев, който отбелязва първоначален успех в своето неофициално начало с тима.

За Левски точни бяха Преслав Бачев и Марин Петков, като и двата гола дойдоха преди отиването на отборите на почивка. Бачев откри резултатът в 6-ата минута на игра, докато Петков удвои через умело изпълнен фаул в 37-ата минута, формирайки крайният счет.

Последният привлечен играч, Алдаир Невеш, бе използван като основен играч в контролата и показа добро представяне с действията си на терена, докато Александър Колев прекара мача на резервната скамейка.

Информацията за материала е предоставена от dnes.bg.