Левски 2007 и Спартак си вкараха по веднъж [ПС]

ФУТБОЛ

1:1 завърши поредното дерби на Плевенска област в град Левски между едноименния тим и Спартак. Двубоят бе от 23-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Домакините проспаха първото полувреме. Вратарят ги спаси в началните секунди от попадение. В 43-ата обаче Христо Спасов го надигра и откри резултата. През втората част левскарите държаха инициативата. Десетина минути след почивката Цветан Петров шутира неспасяемо от границата на наказателното поле за 1:1.

После опасностите бяха през плевенската врата. Възможности за победен гол се откриха пред Петров, Евгени Систов, Тони Паликрушев и Иво Върбанов, но те не се възползваха.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu