Лекоатлетите на  СУ „Пейо Яворов” – Плевен, отново триумфираха на финалите Ученическите игри [ИП]

Лекоатлетите от СУ „Пейо Яворов” се завърнаха с четвърто отборно място от финалите на Ученически игри, които се проведоха на 9 и 10 юни в Сливен. Отлично се представи  осмокласникът Цветан Георгиев, който спечели три индивидуални медала: златен на 100 м. гладко бягане, сребърен на 200  м. гладко бягане и бронзов на 400 м. гладко бягане.Яворовци се разминаха на половин точка от бронзовото отличие вотборното класиране и така се класираха на четвърти след отбор от Русе. Така в колекцията на СУ „Яворов” има над 60 медала от финали на Ученически игри, като сред тях има пълни колекции във всички дисциплини, похвалиха се от училището.