Мизия отнесе шестица в Габрово [ПС]

ФУТБОЛ

Разгромна загуба с 0:6 допусна Мизия (Кнежа) при гостуването си на Янтра (Габрово) в мач от 24-ия кръг на Северозападната Трета лига. Домакините можеха да вкарат още толкова. Съперникът им пък не успя да реализира дузпа в края на първото полувреме. До тогава Пламен Кожухаров вече бе превзел вратата им два пъти.

Десетина минути след почивката Денислав Николов направи резултата категоричен. В следващите 20 минути попаденията във вратата на гостите от Кнежа станаха общо пет, като точни бяха още Николай Андреев и Петър Петров. Захари Махайлов заби последния гол в мрежата на Мизия.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu