Мизия срази Трявна за седем минути [ПС]

ФУТБОЛ

4:1 срещу Трявна взе Мизия в Кнежа в мач от 21-ия кръг на Северозападната Трета лига. Домакините доминираха през целия двубой, но изковаха успеха за седем минути накрая. В 30-ата минута Любомир Блажев откри резултата. Гостите реагираха и уцелиха гредата. Въпреки многото положения за Мизия резултатът се запази до 63-ата минута, когато Илко Трифонов изравни. Едва след това състава на Кнежа нанесе своя удар.

В 75-ати минута Десислав Русев вкара с глава. Малко след това Тихомир Дамянов стреля неспасяемо от 30 метра. В 82-ата минута Блажев бе точен с глава за 4:1. Победата върна надеждите на домакините за спасение от изпадане.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu