Мизия удари Янтра (Полски Тръмбеш) на финала на първенството [ПС]

ФУТБОЛ

Мизия (Кнежа) завърши сезона с 3:1 у дома срещу Янтра (Полски Тръмбеш) в мач от 30-ия кръг на Северозападната Трета лига. Получи се двуостър двубой с опасности пред двете врати. Поредни силни изяви на вратаря на домакините Румен Делегански, който спаси поне четири гола. Другият герой бе Русев. Той даде тон за победата с попадението си в 15-ата минута. След това Иван Вълчинков удвои.

В 66-ата минута Тихомир Антонов върна интригата, шутирайки неспасяемо от границата на наказателното поле. Точка на спора постави Русев в 87-ата минута с втория си гол в срещата.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu