Ориентиране! Калоян Иванов спечели масовият старт за купа „Великден“ [ИП]

Последни новини

Първо място за Калоян Иванов в дисциплината Масов старт от международното състезанието по ориентиране за купа „Великден“. Спечели го при момчетата до 14 години. Състезателят на плевенския клуб Север бе най-бърз по трасето в Търговище, изминавайки го за 21:08 минути. Битката за победата бе крайно оспорвана, но плевенчанинът успя да финишира пред най-сериозния си конкурент Михаил Балабанов от Узана /Габрово/. Призовата тройка допълни Петър Петров от Истрос /Русе/.В същата възрастова група, но при момичетата Вилиана Гургурова е седма. Плевенчанката изостана на 104 секунди от представителката на домакините Яна Илиева, която спечели надпреварата.Седма позиция и за още една представителка на Север – Янислава Симеонова. В отворения маршрут тя изостана с 44:42 минути от първото място, което спечели Егор Юдин от СЮТ Кишинев /Молдова/.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://infopleven.com