ОФК Спартак подчини Бдин накрая [ИП]

Спартак победи в Плевен гостуващия му Бдин с 1:0. Двубоят е от 25-ия кръг на Северозападна Трета аматьорска футболна лига. Единственото попадение реализира Димитър Захариев в 82-ата минута след пас на Христо Спасов. Заслужен успех на домакините с оглед събитията на терена. Плевенчани повече желаеха победата, контролираха топката и атакуваха. Головите ситуации в срещата обаче бяха малко. Видинчани действаха по-прибрано. През първото полувреме вкараха гол от засада и съдията логично не го зачете. След попадението на Захариев опитаха натиск, но той не доведе до нищо.