Очакван разгром за юношите на ОФК Спартак в Габрово [ИП]

Последни новини

Плевенският Спартак претърпя 1:7 в Габрово от местния Янтра. Двубоят е от 30-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. Гостите излязоха с юношите, защото мъжкия отбор се разпадна още преди миналия кръг. Крайният резултат днес не отразяваха реално събитията на терена. До 6-ата минута плевенчани пропуснаха да водят с два гола. После обаче само за няколко минути получиха три. Последователно в 10-а, 12-а и 15-ата минута за домакините се разписаха Пламен Кожухаров, Пресиян Цвятков и пак Кожухаров. Четвърт час преди почивката Стефан Иванов направи 4:0. Малко след това Марио Тихомиров реализира почетното попадение за Спартак. През второ полувреме спартаковци бяха по-дейния тим, пак пропуснаха да реализират. Вместо това Стефан Иванов, Кожухаров и юношата Кристофър Булгаров добавиха още три гола в сметката на Янтра.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://infopleven.com