Очакван успех за Севлиево срещу юношите на ОФК Спартак [ПС]

ФУТБОЛ

Плевенският Спартак беше разгромен с 0:4 на собствен терен от Севлиево в мач от 29-ия кръг на Северозападната Трета лига. Директорът на детско-юношеската школа Момчил Челестинов изведе юношите, тъй като мъжкият тим се разпадна, нямаше ги и треньорите му Емил Велев и Румил Жотев. Младите спартаковци се раздадоха, но опитния съперник ги надви. Първото полувреме приключи 0:1 с попадението на Тихомир Кънев.

В началото на втората част топката за втори път спря в плевенската мрежа след удар на Алекс Георгиев. До края Димитър Байдаков и пак Кънев направиха резултата 4:0. Гостите изпуснаха и още положения.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu