Партизан не успя да покори Ком [ИП]

Партизан и Ком /Берковица/ не излъчиха победител в Червен бряг – 1:1. Двубоят е от деветия кръг на Северозападна Трета аматьорска футболна лига. И двата отбора трябва да съжаляват за изпуснатата победа. Първото полувреме премина равностойно с лек превес на домакините. В 26-ата минута Десислав Русев не успя да реализира дузпа за Партизан, отсъдена за игра с ръка на съперник. Други голови възможности почти липсваха. След почивката червенобрежкия тим натисна. Николай Лазаров и Слави Паскалев пропиляха отлични възможности да открият резултата. Вместо това, топката спря в мрежата на Партизан. Там отблизо я насочи играещия треньор на гостите Венцислав Иванов в 55-ата минута. Офанзивата на домакините обаче продължи. След майсторски изпълнен тъч, Русев изравни с глава в 74-ата минута. До края Петър Гунчев и Паскалев не вкараха за Партизан, а две чисти положения имаха и нападателите на Ком.