Партизан сам се победи в Трявна [ПС]

ФУТБОЛ

0:1 в Трявна от местния тим претърпя червенобрежкия Партизан в мач от 22-ия кръг на Северозападната Трета лига. Гостите трябва да се сърдят на себе си, че не взеха поне точка срещу преодолимия съперник. Те владееха инициативата през цялото време. В 20-ата минута Галин Великов опита да върне на вратаря, но топката се удари в гредата и притичалият Николай Енев я търкулна в мрежата. Футболистите на Партизан се активизираха и повече не позволиха опасност пред вратата си.

През втората част наложиха натиск, но гол не падна. Тревненският страж спаси страховит удар на Кирил Вълов. Великов пък стреля от фаул на сантиметри от вратата. Божидар Божилов също не уцели рамката. Имаше и още суматохи, които обаче не доведоха до промяна на негативния резултат.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu