Партизан с очакван успех в Левски [ИП]

Червенобрежкият Партизан се наложи с 3:1 в Левски над едноименния тим. Двубоят бе част от подготовката на съперниците за новия сезон на Северозападната Трета аматьорска футболна лига. С оглед на моментното състояние на двата отбора, гостите очаквано спечелиха. До средата на първата част имаше равновесие на терена. Дори домакините поведоха с автогол на Васил Михайлов. До почивката обаче водени от играещия треньор Любомир Иванов състав от Червен бряг направи обрат. В 35-ата минута Тихомир Дамянов изведе зад защитата Пламен Николов и той изравни. Малко след това Калоян Тодоров реализира със странична ножица изключително красиво попадение – 1:2. Пред втората част надмощието на Партизан бе тотално. В 65-ата минута Георги Петков вкара дузпа. Десетина минути по-късно Калоян Тодоров също изпълни такава, но пропусна да я реализира. Още много положения пропиляха гостите. Малко преди края Мариан Генов уцели гредата на Партизан.
Снимка: ОФК Левски 2007 – фейсбук