Подрастващите на ОФК Спартак безмилостни към връстниците си от Севлиево [ПС]

ФУТБОЛ

19 гола за ОФК Спартак в Плевен срещу Севлиево. Детският тим на Момчил Челестинов спечели с 12:2, а юношите младша възраст на Ботьо Ботев със 7:0 в мачове от 32-ия кръг на първенствата, администрирани от зона Велико Търново. И в двете срещи всичко се реши за кратко. При по-малките до 5-ата минута беше 3:0 и след това се доиграваше. Пет гола вкара Алекс Асенов, четири Павел Челестинов, по един Васко Първанов, Любослав Конов и Християн Нечев.

Двубоят на юношите пък продължи само едно полувреме. В него спартаковци вкараха четири пъти чрез Ангел Арнаудов, Мартин Матеев и две попадения на Тихомир Динев. Гостите отказаха да излязат за втората част и следва към 0:4 да им бъдат присъдени още три служебни за крайното 0:7.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://plevensport.eu