„Светкавица победител в държавното първенство за момичета U13“

БАСКЕТБОЛ Спорт

На наскоро завършилото национално състезание по футбол за млади девойки под 13 години, отборът на Светкавица триумфира с шампионската титла, осигурявайки си първото място в крайното класиране. Състезанието, което беше проведено на тяхна земя, видя Септември 97 да застане на втората позиция, следван от Левски, който заема третата стъпка на подиума.

8. Спартак Плевен

Останалите отбори, които се състезаваха в турнира, но не успяха да достигнат до медалите, включват Дунав Русе 2016, Берое Стара Загора, Рилски спортист, Славия и Спартак Плевен. Турнирът отличи и най-добрите представяния сред младите женски футболни отбори в тази възрастова категория.

Определете редицата с постижения от финалните мачове за девойките под 13 години, в които всички участници се стремяха към репутацията на будещи футболни звезди.