Селекцията на Ботьо Ботев вкара само седем пъти на Чардафон [ИП]

Юношите младша възраст на плевенския ОФК Спартак разгромиха Чардафон /Габрово/ със 7:2. Двубоят бе от 27-ия кръг на зоналната футболна група. Избраниците на Ботьо Ботев можеха да бият с двойно повече. Всичко приключи още през първото полувреме, когато хеттрик оформи Любослав Вегенов, а два пъти се разписа Тихомир Динев. Плевенчани вкараха три гола. Съперникът върна едно попадение, но скоро стана 5:1. Накрая габровлии реализираха втори път. След почивката спартаковци намалиха темпото. Действията се развиваха пак пред противниковата врата. По веднъж вкараха Ангел Арнаудов и Александър Събчев. При другите ситуации обаче мрежата на габровския тим бе пожалена.