Селекцията на Ботьо Ботев с победа в Полски Тръмбеш [ИП]

Последни новини

Юношите младша възраст на плевенския ОФК Спартак надиграха в Полски Тръмбеш местния Янтра с 3:2. Двубоят бе от 25-ия кръг на зоналното футболно първенство. Селекцията на Ботьо Ботев превъзхождаше тотално през целия мач, изпусна да вкара още, но пък позволи на съперника да реализира лесни голове. Гостите взеха категорична преднина за по-малко от половин час. В 6-ата минута Ангел Арнаудов откри резултата. Той удвои преднината на своите десетина минути по-късно. В 33-ата минута Тихомир Динев направи 3:0. Още положения имаше пред вратата на домакините. След почивката спартаковци не бяха концентрирани и тяхна грешка беше наказана в началото на полувремето – 3:1. Последва моментална реакция, но Александър Събчев не уцели вратата. Четвърт час преди края плевенчани отново сгрешиха фатално и стана 3:2.

Pleven.info е автоматичен агрегатор на новини. Ние спазваме Creative Commons лиценза за онлайн съдържание и посочваме източника му. Източник на тази новина е плевенският сайт https://infopleven.com