СКО Север десети на „Браун къп” [ИП]

193 точки наредиха плевенския СКО Север на десето място в 12-ото издание на „Браун къп” по ориентиране. 17 възпитаници на клуба участваха в надпреварата. Най-много точки – 24 донесе Калоян Иванов, който спечели старта при момчетата до 14 години. Със седмото си място при момичетата до 16 години, Катерина Минкова добави 23 т. в актива на СКО Север. В същата възрастова група с 2 т. по-малко взе Цветелина Цветанова, която е девета в класирането. Здравко Колев /6-и при момчетата до 14 г./ и Вилиана Гургурова /Ж-14/ завършиха с по 19 т. Александър Иванов /М-12/ събра 13 т., Елена Здравкова /Ж-12/ – 12 т. и Цветелин Велков /М-16/ – 11 т. Останалите осем плевенчани имат по 10 и по-малко точки.
Купата спечели Вариант 5 /Търговище/ с актив от 384 т., следван от Бегун /Варна/ – 356 т. и Узана /Габрово/ – 349 т.