СКО Север с поредни призови класирания за купа ”Variant 5 days-2018” [ИП]

Второ и трето място спечелиха състезателите на СКО Север в четвъртия ден на международната надпревара по ориентиране за купа ”Variant 5 days-2018”. Стотина секунди разделиха Калоян Иванов от победата на средна дистанция при момчетата до 14 години. Изпревари го единствено Михаил Балабанов от Узана /Габрово/ по трасето от 2.3 км с 55 метра изкачване и 10 контролни точки. Тук другия плевенчанин Здравко Колев се класира на осмо място.
Иван Димитров пък завърши трети в старта на Отворения маршрут. С 10 минути по-бърз от него бе победителя Мартин Колев. 12-те съперници трябваше да преодолеят 2.8 км с 55 метра изкачван и 15 контроли.
При момчетата до 16 години Никола Иванов финишира пети. Милен Гургуров се класира шести при мъжете до 50 години, а Вилиана Гургурова е десета в надпреварата на момичетата до 14 г.